Часто задаваемые вопросы
Все темы Напишите письмо Закрыть
?
Технічна підтримка+38 (056) 787-32-75
Укр   Рос   Eng
× Логин или пароль введены неправильно. Попробуйте еще раз.

Про сервіс


Керуйте підприємством, ведіть бухгалтерський і податковий облік, здавайте звітність в ДФС і ДССУ через Інтернет в онлайн сервісі iBuh.Online - Інтернет Бухгалтерія!

Сервіс оренди програм "Інтернет Бухгалтерія" (https://iBuh.Online/) створений в 2019 році і працює на платформі "1С:Підприємство", яка є найпопулярнішим інструментом автоматизації бізнесу. Система програм "1С:Підприємство" призначена для автоматизації управління та обліку на підприємствах різних галузей, видів діяльності і типів фінансування.

Сервіс iBuh.Online використовує популярні додатки «1С:Підприємство 8.3 - Бухгалтерія 2.0», розміщені у вигляді хмарних додатків, які використовуються, як аналоги комп'ютерної програми «1С:Підприємство 8.3» у версіях для ведення бухгалтерського обліку та управління підприємством тільки онлайн через інтернет.

На даний момент сервіс дозволяє працювати через Інтернет з додатками "Бухгалтерія" і "Управління невеликою фірмою" для ведення бухгалтерського та управлінського обліку, подання звітності через Інтернет. Всі додатки в сервісі створені на єдиній технологічній платформі "1С:Підприємство", мають однаковий інтерфейс і дозволяють налаштувати між собою обмін даними.

Сервіс iBuh.Online забезпечує доступ через Інтернет до прикладних рішень для управління підприємством і ведення бухгалтерії в програмі «1С:Підприємство 8.3» в рамках моделі SaaS («програма, як сервіс»). Цю модель роботи також називають «послуга, як додаток в хмарі».

Для кого призначений сервіс iBuh.Online

Сервіс iBuh.Online призначений для підприємств малого (ФОП) і середнього бізнесу з різних областей діяльності, для невеликих і середніх компаній, яким потрібно кілька робочих місць (наприклад, 1-3 або 10-15): виробництво, торгівля, склад, інтернет- магазин, закупівлі і постачання. 

У сервісі розміщені додатки:
 • Для початківців бізнесменів, ФОП, малого бізнесу: «Управління невеликою фірмою»;
 • Для середнього бізнесу та виробництва: «Бухгалтерія».

Платформа «1С: Підприємство 8.3 - Бухгалтерія для України» використовується для ефективного управління підприємством і бухгалтерського обліку більш ніж в 100 000 комерційних підприємствах і більш ніж 150 000 ФОП в Україні.

Переваги сервісу

Робота в сервісі «iBuh.Online - Інтернет Бухгалтерія» забезпечує наступні переваги:
 • Простота і зручність застосування.
Для роботи в сервісі досить компьтера (ПК, ноутбук, планшет) підключення до Інтернету і будь-якого веб-браузера. Увійдіть у і можна відразу почати роботу з розміщеними в сервісі додатками;
 • Доступність програм (додатків) і даних на будь-якому комп'ютері,
підключеному до інтернет, без установки ПО. Вам буде потрібно тільки компьтер, браузер і підключення до Інтернет з будь-якого місця - офісу, будинку, в поїздці і відпустці. Працюйте з будь-якого місця в будь-який час, незалежно від кількості користувачів і відстані між ними, не витрачаючи сили на установку, настройку і обслуговування програм і обладнання;
 • Цілодобова технічна підтримка клієнтів.
Провайдер сервісу надасть Вам кваліфіковану підтримку користувачів. Лінія клієнтської підтримки сервісу iBuh.Online також працює цілодобово 24 години, 7 днів на тиждень, без свят і вихідних. Звертатися в лінію підтримки можна по телефону, електронній пошті, а також безпосередньо з додатків сервісу.
 • Перенавчання співробітників не потрібно.
Всі додатки в сервісі створені на єдиній технологічній платформі «1С: Підприємство 8.3» і мають єдиний і зрозумілий інтерфейс.
 • Зниження витрат на використання ПЗ.
Користувач сервісу iBuh.Online не несе витрат, пов'язаних з установкою, оновленням і підтримкою працездатності обладнання і програмного забезпечення. Підприємству або ФОП немає необхідності утримувати відповідних фахівців технічної поддкржкі і адміністрування ПО;
 • Автоматичне оновлення додатків.
Користувачі сервісу завжди працюють в найновіших версіях додатків, так як їх оновлення виконує провайдер сервісу;
 • Автоматичний обмін даними в онлайн додатках.
У сервісі забезпечується автоматична передача даних (синхронізація даних) між різними додатками на платформі «1С:Підприємство 8»;
 • Сумісність з локальними версіями ПЗ.
Дані з додатків сервісу iBuh.Online можуть бути вивантажені і завантажені в локальні («коробкові») версії програм платформи «1С:Підприємство 8». І навпаки, дані з локальних («коробкових») версій програм можуть бути вивантажені і завантажені в онлайн додатки, що працюють в сервісі iBuh.Online;
 • Надійність і безпека ваших баз даних.
Ваші дані зберігаються на хмарному сервісі сучасного дата-центру, для них регулярно виконується повне резервне копіювання. Для передачі інформації через Інтернет використовується захищений протокол HTTPS, який передбачає надійне шифрування даних. Ваша інформація доступна тільки вам або тим користувачам, яким ви самі надасте відповідні права;
 • Постійна доступність сервісу.
Ми забезпечуємо для Вас цілодобовий доступ до повнофункціональним додатків через Інтернет, автоматичну установку оновлень, зберігання і захист Ваших даних, широкі можливості обміну даними і багато іншого. Сервіс функціонує 24/7 в тиждень, без свят і вихідних. За рахунок резервування хмарного простору забезпечується висока відмовостійкість сервісу iBuh.Online. Технологічні роботи, який можуть викликати короткочасну недоступність окремих ресурсів сервісу (наприклад, оновлення додатків), виконуються вночі, і про них користувачі сервісу сповіщаються заздалегідь; 
 • Істотна економія ресурсів і автоматизація процесів.
Технологія сервісу iBuh.Online (1С:Підприємство 8.3) забезпечує істотну економію апаратних ресурсів, централізоване виконання та автоматизацію процесів обслуговування додатків і баз даних. Це дозволяє значно знизити витрати на обслуговування кожного окремого користувача сервісу і надавати послуги сервісу за дуже привабливими цінами.

На всі Ваші запитання про сервіс зможе кваліфіковано відповісти обслуговуючий провайдер сервісу. Ми проконсультуємо, який тариф буде зручний саме для Вас, який додаток обрати.

Дізнайтеся більше про переваги роботи через Інтернет.
 
© 2019 Internet Accounting LLC
All rights reserved. All trademarks and registered trademarks are the property of their respective owners.

Технічна підтримка:
+38 (056) 787-32-75
support@1cnik.net
Партнерам - членам САБ:
info@1cnik.net
RSS
Ваша особиста інформація під надійним захистом. Ваш браузер зєднується з сайтом по захищеному протоколу HTTPS.
Сайт використовує SSL-шифрування для всіх переданих даних.
Иконка ожидания Ваше приложение готовится к использованию. Пожалуйста, подождите.
Наверх