Часто задаваемые вопросы
Все темы Напишите письмо Закрыть
?
Технічна підтримка+38 (056) 787-32-75
Укр   Рос   Eng
× Логин или пароль введены неправильно. Попробуйте еще раз.

Відгуки наших користувачів

Автор

Оксана Сімохій

Перехід з 1С:Підприємство на онлайн сервіс iBuh.Online
Я бухгалтер, який працює на дому. Супроводжую кілька ФОП і 3 невеликих магазини. Раніше використовувала для роботи "1С: Підприємство 8". Вартість програми в версії "Бухгалтерія підприємства" коштувало значної для мене суми. Випадково знайшла новину про те, що тепер стало можливо вести бухгалтерію через інтернет онлайн, не купуючи програму "1С: Підприємство 8". Знайшла сервіс iBuh.Online проконсультувалася у підтримки, як можна здійснити перехід на онлайн версію Підприємства. Вартість використання хмарної версії програми в рази дешевше. Спасибі сервісу iBuh.Online за зручний сервіс бухгалтерії, він дозволяє працювати в будь-який час доби і з будь-якої точки.

Працюючи в сервісі iBuh.Online, я змогла зберегти свою роботу і клієнтів під час декрету без відриву від роботи. Було звичайно важко, але я зберегла дохід, кваліфікацію, не випала з професії і тепер є впевненість в будещем. Маленька Даша теж говорить хлопцям спасибі за своє щасливе дитинство!

У минулому році у відпустці мені не довелося відволікатися від відпочинку на тижні. Я спокійно поїхала на 3 тижні у відпустку на море і за пару годин в день вела бухгалтерію 3 підприємств без всяких проблем на удаленке. Один директор навіть мене преміював, за оперативність в роботі влітку!
Автор

Ірина Машко

Програма "1С:Підприємство 8" це якісний продукт для онлайн роботи в інтернет
Багато років я працювала головним бухгалтером в організації і в моєї нелегкій праці дуже мені допомагала програма 1С:Підприємство, тому не можу про неї сказати нічого поганого.

Якщо запитаєте у будь-якої успішної компанії: «Чи є у вас програма 1С:Підприємство або 1С: Бухгалтерія»?, То в 70% випадків отримаєте позитивну відповідь!

Для 1С:Підприємства розроблено велику кількість різних конфігурацій, які допомагають швидко організувати торговий, складський, бухгалтерський, фінансовий, кадровий та інші обліки. Багато написано спеціалізованих систем для певних галузей народного господарства.

Після переходу на онлайн сервіс iBuh.Online додаток "Управління невеликою фірмою" я тепер
можу працювати, вести бухгалтерію, і в офісі, і з дому, і взагалі з будь-якого місця, де є інтернет У сервісі iBuh можна отримати доступ до бухгалтерської програми підприємства і спокійно працювати з будь-якого місця, з будь-якого комп'ютера.

Рекомендую до використання сервіс iBuh.Online з додатками "1С:Підприємство 8", тому як сервіс відмінно полегшує роботу бухгалтеру для всього складного комплексу обліку і управління будь-якого комерційного підприємства.
Автор

Тетяна Савчук

Програма "1С:Підприємство 8" не складна, але треба знати її особливості і секрети
Працювати в програмі "1С:Підприємство 8.2" я почала з 2015р. Але для мене в програмі Підприємство 8 було багато незрозумілого і трохи важкого, незважаючи на мій більше 10 річний досвід працi бухгалтером не в одному підприємстві. Кудись зникали документи, дані і тд. І зовсім випадково я знайшла в інтернеті безкоштовний навчальний курс по веденню бухгалтерії в програмі. Після цього працювати стало набагато легше. Але повні знання по бухгалтерії я звичайно ж отримала на курсі 1С Бухгалтерія 8.2. Тепер навіть податковий облік не здається мені таким складним, як раніше.

У минулому році дізналася що в Україні з'явилася можливість спробувати онлайн версію програми. Я довго шукала такий сервіс, так як мені дуже зручно працювати з дому на частково віддалену роботу. Знайшла бухгалтерський онлайн сервіс iBuh.Online. Тепер я кілька разів на тиждень приходжу для роботи в офісі, а решту часу можу спокійно працювати з дому і растітіть свого малюка Сашеньку. Дуже зручно, що на сервісі iBuh є додаток «Звітність», який дозволяє відправити звітність в податкову з електорнні підписом без додаткової суєти і програм, що істотно заощаджує сили і час. Так само немає проблем з оновленнями програми. Все відбувається автоматично і безкоштовно. Спасибі хлопцям за сучасний сервіс iBuh.Online.
Автор

Маріанна Ляхова

«1С:Підприємство 8» - найкраща програма для обліку і управління підприємством для Windows
 
Оскільки я є бухгалтером фахівцем по роботі на програмі 1С:Підприємство з уже чималим досвідом роботи в різних типових конфігураціях програми 1С:Підприємство, напишу своє бачення роботи в «1С:Підприємство 8».

На даний момент переважна більшість клієнтів ведуть бухгалтерський і податковий облік в «1С:Підприємство 8.2», яка, починаючи з травня 2020 року, буде знята з підтримки фірмою 1С. Мало хто перейшов на актуальну редакцію «Бухгалтерія 8.3», в якій тільки й розвивається зараз подальший функціонал. Знаходяться ще й ті, хто працює на зовсім старенькою 7.7 піратської - на мій погляд це зовсім недобре, т. К. Незважаючи на оновлення, програма платформи 7.7 зжила себе і більше не буде розвиватися, що призвело вже до ряду труднощів в її використанні для ведення бухобліку на фірмі.

«1С:Підприємство 8.3 - Бухгалтерія», як і інші типові конфігурації поставляється в двох варіантах:
 - Базова версія, недорога, але така ж повноцінна з деякими обмеженнями (для роботи одного користувача),
 - Професiйна версія, зазвичай для мережевих варіантів використання декількома користувачами.
 
Різниця в ціні дуже навіть відчутна.

Дійсно, «1С:Підприємство 8» не найпростіша програма і ось так, з ходу, в ній не розберешся. Функціонал довідників, документів і регістрів дуже розвинений: в ній ведеться досить простенький розрахунок заробітної плати без автоматичного розрахунку оплати за середнім, нескладний торговий облік, облік виробничих операцій, а бухгалтерський і податковий облік тут присутні повною мірою. До того ж є безліч зручностей і фішок, про які користувачі навіть не здогадуються, а вони значно спрощують бухгалтерську життя.

Всі типові ситуації бухгалтерського і податкового обліку цілком можна розрулити штатними засобами, якщо прочитати хоча б документацію по налаштуванню і спользование, що додається до кожної коробці. До програми передбачено кілька навчальних курсів. В інтернеті при бажанні можна знайти безкоштовні вебінари і коротенькі відеоуроки, є і серйозні недешеві майстер-класи для користувачів різного рівня. Рішення більш серйозних питань можна спробувати знайти на спеціалізованих форумах з бухобліку.

На жаль, переважна більшість користувачів, не прочитавши навіть прикладену документацію по роботі в «1С:Підприємство 8», не те, що додатково випускаються серії книг за окремими напрямами обліку, не звернувшись до фахівців, безрезультатно і хаотично потикатися в документах і довідниках самі, виносять свій вердикт - програма погана і працювати в ній неможливо. А жаль…

Справедливості заради скажу, що далеко не всі «хотілки» бухгалтерів можна в "1С:Підприємство 8" реалізувати - є такі заморочно і складні обліки, які в штатний функціонал програми, на жаль, ніяк не вписуються. Варіанти є завжди - на крайній випадок, професійний програміст, знайомий з тонкощами налаштування обліку, може внести необхідні ізменненія і доавіть необхідний функціонал і обліки в програму.

Рекомендую всім користувачам, яким за родом діяльності доводиться працювати в "1С:Підприємство 8" не полінуватися і почати вивчати її серйозно і вдумливо - повірте, вона віддячить вам коректними первинними даними і ідеальної, ну або майже ідеальною, звітністю.

Використовуємо для ведення бухгалтерського обліку на виробничому і торговельному підприємстві вже не один десяток років, з самих ранніх версій. Мені подобається, що для різних напрямків бізнесу існують різні модифікації: і бухгалтерія, і склад, і виробництво, і т.п.
Автор

Олена Прекрасна)

Знайшла онлайн бухгалтерський сервіс iBuh.Online i зітхнула зі спокійною душею) Нарешті!
Я працюю більше 15 років головним бухгалтером і тільки останні 3 роки ми працюємо на 1С:Підприємство 8.2. До цього була теж 1С:Підприємство, тільки 7.7 версія. З практикою приходить досвід і напрацювання і багато речей робиш і розумієш вже краще. Сьома версія у нас була сильно індивідуально перероблена і тому оновлюватися не могли, підтримка самі її допрацьовували, як нам було необхідно. Але ось постало питання переходу на сучасну версію програми 8. Начальство у нас звичайно поприжиматься, але час бере своє і для організації діяльності ми, в загальному то, умовили їх перейти на 8.3 версію програми. Купили ми 1С:Підприємство 8.3 і полізли туди з дуже веселими думками!

Підсумки: 8-ка не легше 7-ки; багато налаштувань для формування різної аналітики, які методом тику не оволодіти, потрібен обізнана людина; ручними проводками нам практично заборонили користуватися, тільки через документ; багато чарівних галочок, значення яких ми будемо ще довго дізнаватися. А взагалі, озираючись назад, розумію, що нам було найскладніше перебудуватися мізками. Ми сильно упиралися на методику роботи 7-ки і це нам сильно заважало. Спасибі терплячою підтримки. Я читала на форумах, що багато навчилися самі і не розуміють, які труднощі можуть виникнути. У нас дуже сильно роздроблений облік витрат і з цього все наші сльози. Ніякої самовчитель не навчить! А на сьогоднішній день я вже можу сама дати кілька порад і допомогти початківцям!

У минулому році подруга бухгалтер розповіла, що в Україні є онлайн версія програми, яка підтримується програмістами і сама оновлюється, а коштує в рази менше ніж версія для ПК. Я знайшла такий сервіс, тому що для мене дуже зручно, що можна пару годин в тиші ввечері по-працювати вдома, що б продумати всі складні проводки по податках і перевірити витрати. Користуюся бухгалтерським онлайн сервісом iBuh.Online додаток "Бухгалтерія" для середніх підприємств, так як у нас є і виробництво, слад, постачальники, торгівля, відстрочка платежу і кредити. Тепер я кілька разів на тиждень увечері в халаті спокійно попрацюю до 9 годин і приходжу на ранок в офіс, а мої бухгалтера вже забезпечені завданнями і для них вже все готово до роботи. 

В офісі я тепер працюю без авралів і поспіху. Зручно так само, коли ти у відпустці. Я можу все контролювати з мого ноутбука. І підприємство працює без простоїв. Дуже зручно, що на сервісі iBuh є додаток для здачі звітів в ДФС і ДССУ, який дозволяє відправити звітність з електронним підписом без суєти по місту. Так само мені сподобалося, що оновлення програми відбувається автоматично і не потрібно за це платити додатково. Все відбувається автоматично і безкоштовно. Спасибі хлопцям за сучасний сервіс iBuh.Online!
 
Автор

Анна Саломай

Це просто мрія бухгалтера активно діючого підприємства!
У програмі 1С:Підприємство 8 є зручний помічник введення документів. Він відразу показує яку операцію потрібно зробити. В меню "Звіти" є "Експрес перевірка ведення обліку". Ще мене тішить "Аналіз податкового обліку" (дуже зручно звіряти і аналізувати свої помилки).

Останнім часом дуже активно використовуємо онлайн сервіс iBuh.Online з версією «1С:Підприємство 8.3», тому що це гарантує надійність виконання бухгалтерського обліку проведених торгових операцій, ведення обраних контрагентів і часто в результаті аналізу скасовуються попередні домовленості з неблагонадійними партнерами. Раніше у нас була проблема і головний біль при реєстрації онлайн податкових накладних в ДФС, але в сервісі iBuh.Online в додатку "Звітність" цієї проблеми і болі тепер немає. Все робиться в кілька кліків і автоматично. Це просто фантастика! Моє серце тепер не болить вранці) З ПДВ у нас тепер все тип-топ! Таким чином, вдалося зберегти не одну сотню тисяч гривень за незнятим зобов'язаннями з ПДВ та витрат з податку на прибуток, а також ми не допустили потік вимог від ДФС про підтвердження дійсності угод, попереджень про належної обачності, виклик як свідків на допит у кримінальних справах і іншим ходінням по муках в податкових органах.

Сервіс iBuh.Online допомагає вирішити нестандартні питання, коли перерва масу бухгалтерських сайтів і професійних видань, потрібної інформації так і не вдалося виявити необхідну відповідь. Кожне з додатків сервісу iBuh.Online потрібно й актуально для бухгалтера з урахуванням своїх особливостей і розміру підприємства. Особливо цінно - мати можливість використовувати їх в комплексі в 1С:Підприємство 8 онлайн на сервісі iBuh.Online!
Автор

Дмитро Омельчук

Відмінна програма і онлайн сервіс iBuh.Online для ведення магазину і торгівлі
Досвід використання: рік або більше

Привіт, я підприємець, у мене магазини жіночого та чоловічого одягу та білизни. Хочу поділитися досвідом використання конфігурації на базі "1С:Підприємство 8 - Управління невеликою фірмою". Питання організації правильного бухобліку, складу, продажів і закупівлі товарів стояв дуже сильно. Після досвіду роботи з базовою версією 1С:Підприємство 7 для виробничої конфігурації - зрозумів, що програма сама по собі досить складна в освоєнні і вже зжила свого часу.

Ми вже 6 рік працюємо в 8-ке. З'являються нові фішки. Зараз ми використовуємо і онлайн касу, і сканери штрих-коду і термінал збору даних, нашим клієнтам відправляються смс, якщо вони забули карту будинку, були раніше привітання з днем ​​народження, але від цього функціоналу довелося відмовитися. Звітами у мене займається віддалений бухгалтер: аналізи продажів, залишки товарів, звітність до податкової. Зараз зробили підключення терміналу банківського прямо до програми і зробили вивантаження в інтернет-магазин, так як два роки тому запустили свій інтернет-магазин.

Сьогодні я знайшов програму 1С:Підприємство 8 для України та ще в онлайн версії сервісу iBuh.Online, де можна працювати в Інтернет. За допомогою техпідтримки перенесли базу на хмарний сервер. Спробували працювати, почали додавати товари з інтернет магазину одягу, заводити дисконтні карти для клієнтів, все прижилося, почали працювати. Тепер ми можемо швидко розвивався, постійно виходять оновлення, які відбуваються автоматично без нашої участі і безкоштовно! Ступінь розвитку дійшла до переходу на 8.3 версію 1С: Підприємство. До того ж тепер бухгалтер швидко і без проблем здає звіти в ДФС і ДССУ через інтернет прямо з онлайн Підприємства)
Автор

Сергій Малий

В цілому в програмі 1С:Підприємство 8.3 дуже зручно працювати і безпечно.
Я бухгалтер-аудитор і часто стикаюся з бухгалтерським обліком на 1С:Підприємство 7 i 8. Але якщо раптом станеться якась помилка у виконанні операцій бухгалтером, то знайти її в «1С:Підприємство 8.3» буде без сторонньої допомоги фахівців складно. В цьому плані версія 7.7 була набагато простіше. Навіть деякі настройки в конфігураторі я в 7.7 робив сам, хоча і не програміст.

В цілому 1С:Підприємство 8 зручна, функціональна і швидка програма для бухобліку та управління невеликої виробничої або торговою фірмою, живим магазином. Навіть один з моїх клієнтів працює в онлайн версії 1С:Підприємство 8.3 для інтернет-магазину. Там включена повна інтеграція обліку всіх операцій, склад, залишки, ціни, податки і все інше. В цілому, вести облік в цій програмі краще, ніж без неї!

Знайшов на youtube хорошу добірку навчальних відео, можливо і Ви щось знайдете корисне.

Знайомий програміст підказав мені для роботи, як бухгалтера-аудитора, онлайн сервіс iBuh.Online
у версії 1С:Підприємство 8 для малих, середніх підприємств і ФОП. Це ж цінна знахідка для мене. Тепер я, за допомогою підтримки сервісу, налаштував обмін даними з серверами моїх клієнтів в 1С: Підприємство і отримую щомісяця необхідні дані для аудиту і підтримки моїх клієнтів.
Спасибі хлопці! Ви кращі в Україні!
Автор

Марія Сосновська

Непоганий сервіс додатків iBuh.Online, де є програма 1С:Підприємство 8 для ведення та обліку на підприємстві. 
Ми давно вже працюємо на програмах 1С:Підприємство, більше 10 років.

Підписка на програму Підприємство, яка дає право користування на рік, коштує недешево за дві програми 1С:Підприємство і 1С: Зарплата і кадри ми платимо більше 13000 грн. Так що ми шукали можливість заощадити і знайшли, що можливо перейти на онлайн версію Підприємство - 1С:Підприємство 8 в сервісі iBuh.Online, що призвело до економії 50% від витрат. До речі, оновлювати програму тепер немає необхідності, так як онлайн версія оновлюється автоматично сервісом iBuh.Online!

Зі списку корисних ласощів є ще:
- здача звітності онлайн в ДФС і ДССУ з ЕПЦ;
- автоматизована онлайн реєстрація податкових накладних ПДВ в ДФС з підтвердженням;
- можливість віддаленої роботи з будь-якого копьютера з інтернет;
- безпечне зберігання бази даних в зашифрованому вигляді в хмарі дата-центру з 24/7 онлайн доступом.

Всім рекомендую сервіс iBuh.Online з програмами 1С:Підприємство 8!
Автор

Світлана Кісакова

Зручний і звичний інтерфейс, зрозумілий інтуїтивно все вкладки в браузері онлайн.
Досвід роботи в сервісі iBuh.Online: рік і більше

Можна налаштувати необхідні розділи, додавши на нього необхідні форми.
Однак не все так безхмарно. При переході на онлайн версію 1С:Підприємство довелося звернутися до техподдержке, що б допомогли перенести базу даних швидко і без помилок.
А сама програма перевірена роками, постійно доповнюється, виправляється. Рекомендую всім!

Працюю в цій програмі кожен день і поки рівнозначної альтернативи 1С:Підприємство 8 в Україні просто немає, була присутня на презентації кількох подібних продуктів в Києві і їм до 1С: Підприємство дуже далеко ще.

Мені 1С:Підприємство 7.7 не надто подобалася в плані конвертації даних. Ну незручно дуже було працювати, постійні недоробки і недоліки програмістів, постійні помилки в даних випливали, ті ж звіти до 1000 позицій нормально вивантажуються, а як починала брати звіти в 10 000 позицій і більш - вічно перекоси, косяки і помилки. Мені ось 1С:Підприємство 8 в цьому плані більше подобатися. Особливо, що там можна налаштувати для кожного облікового запису індивідуальні обмеження прав. Так конвертація значно зручніше даних, нічого не втрачається майже.

Зараз користуюся базовою версією 1С:Підприємство 8 в сервісі iBuh.Online версія "Бухгалтерія" в онлайн версії. На ринку України просто немає гідних аналогів. 

Основні переваги на мою думку:
- дешевше покупки програми з установкою на комп'ютер;
- безкоштовний пробний місяць використання;
- доброзичлива і ввічлива підтримка;
- автоматичне оновлення програми безкоштовно;
- доступ з будь-якого комп'ютера через браузер по логін / паролю;
- використання ЕЦП для звітів;
- здача звітності онлайн в ДФС і ДССУ;
- легка реєстрація податкових накладних в ДФС через інтернет;
- можливість віддаленої роботи з дому або у відпустці через інтернет;
- захист бази даних програми на сервері дата-центру;
- онлайн цілодобовий 24/7 доступ до програми.

Сьогодні я рекомендую сервісі iBuh.Online всім своїм клієнтам і подругам бухгалтерам, які не хочуть витрачати зайві гроші. Офіційно недорога непогана програмка.
Автор

Людмила Пшінская

Потрібно трохи грошей і часу щоб зробити все зручно і працездатно.
Досвід використання сервісу iBuh.Online: рік і більше

Задумка звичайно гарна, платформа 1С:Підприємство 8.3 - це інтелектуальне середовище програмування для задач обліку. Все в теоріі круто, купив програму, встановив, і ведеш облік, якщо треба щось поправив в системі обліку і ведеш далі.

Уже 12 років працюю з різними програмами 1С:Підприємство, при всіх недоліках нічого кращого знайти не вдалося.

Я кілька років тому вирішила системно підкуватися в бухобліку на Підприємстві 8 і пішла на курси, навіть не на курси, а серйозніше - на програму перекваліфікації в один з солідних центрів навчання. Тривало навчання півроку по 2 рази в тиждень. Називалася "Податкове право і бухгалтерський облік в 1С:Підприємство 8". Мені все подобалося, особливо заняття в програмі 1С:Підприємство, але за підсумками навчання я зрозуміла, що таку складну програму з таким величезним списком можливостей багато бухгалтера використовують як сокира. Мені це цікаво, але на кожну операцію і проводку у мене йшло надзвичайно багато часу. Так я навчилася працювати в 1С: Підприємство і стала підкованим бухгалтером.

Починала я в банку, а потім чоловік забрав мене до себе бухгалтером, працювала багато років, але мені не подобалося постійно стикатися з помилками і збоями Підприємства 8.2. Але будь-яка справа у мене виходить добре через те що я терпляча, посидюща і уважна, з банку мене не хотіли відпускати і досі надходять пропозиції. 

Рік тому у відпустці з подругою я дізналася, що зараз є можливість працювати в базовій версії 1С:Підприємство 8 в сервісі iBuh.Online, де можна вести бухгалтерію і облік торгівлі в онлайн через інтернет. Я загорілася і подруга мені все показала на своєму комп'ютері, MacBook, як все працює через браузер. Я була у захваті! Це кінець офісного рабства бухгалтерів всієї України. Аналогів просто немає зараз!

Основні вигоди у бухгалтерського сервісу iBuh.Online, на мою це:
- 24/7 онлайн цілодобовий доступ до сервісу і додатків;
- можливість роботи з офісу, будинку або у відпустці через інтернет;
- здача без проблем і черг необхідної звітності онлайн в ДФС і ДССУ;
- величезна економія на покупці програми;
- уважна і ввічлива підтримка;
- захист бази даних програми від мошейніков і хакерів на сервері дата-центру;
- безкоштовний пробний місяць використання;
- реєстрація податкових накладних в ДФС через інтернет;
- безкоштовне автоматичне оновлення програми;
- доступ з будь-якого комп'ютера через браузер по логін / паролю;
- використання електронного підпису для здачі звітів.

Я настійно рекомендую бухгалтерський сервіс iBuh.Online всіх бухгалтерів, які не хочуть витрачати зайві гроші і не хочуть провести все життя в обридлому офісі.
Автор

Діана Гебер

Півроку тому дізналася, що зараз можна працювати в базовій версії 1С:Підприємство 8 через інтернет онлайн.
Працювала і працюю з програмою 1С:Підприємство. Не знаю кому як, а мені все підходить і багато дуже корисно в програмі. І не тільки 1С:Підприємство 7. Використовую програму не один рік з 1999 року.

Для власного невеликого підприємства зараз тестую хмарний сервіс iBuh.Online на основі 1C:Підприємство 8.3 для України. У нас є швейне виробництво, неськолко магазинів по місту Києву і інтернет-магазин де ми виставляємо наші новинки і проводимо акції з розпродажу.

Поки все подобається. Все працює без збоїв. Були деякі питання при інтеграції з інтернет-магазином, але підтримка дуже швидко все виправила і тепер ми онлайн і майже все автоматизовано.

Ми використовуємо онлайн касу, сканери штрих-коду, термінал збору даних, нашим клієнтам відправляються смс, якщо вони забули оплатити покупку, налаштували розсилку sms-поздоровлень з днем ​​народження та святами, акційних пропозицій. Звітами і бухобліком у мене займається моя подруга бухгалтер: витрати, дебет кредит, залишки товарів, звітність до податкової. Зробили підключення банківського терміналу для оплати за платіжними картками та зробили автоматизований обмін даними бухгалтерії і інтернет-магазину.
Автор

Наталія Собкова

Працювала і в 1С:Підприємство 8 і 7 версії, все подобалося, деякі труднощі, звичайно ж були, але в цілому нічого поганого сказати про програму не можу.
Хочу залишити свій відгук про сервіс, яким зараз користуюся.

Найулюбленіший для мене як бухгалтера - це, звичайно ж, 1С:Звітність. Я готова багато і з любов'ю хвалити це додаток! З тих пір, як з'явилася можливість швидко сформувати звіт з 1С:Підприємство і в кілька кліків підписати його ЕП і відразу в онлайн відправити його в податкову або в статистику, моє життя стало значно приємніше)

По-перше, раніше кожна вивантаження-завантаження чого-небудь в програму і з неї - це було завжди хороша проблемка. Де то щось з чимось не збігається, злітає при завантаженні, при оновленні не береться і так далі. А сьогодні - розкіш! Ніяких вивантажень, все онлайн через інтернет в одному сервісі і в одній програмі!

По-друге, економія часу при тій кількості звітів і фірм, яку веде наша бухгалтерська фірма. Для мене відразу стало це помітно. Економія часу щодня близько 2 годин! Двох годин дівчата! Приємно, що майже для кожного середовища звіту існує кнопка «Розшифрувати», яка відразу в деталях покаже, звідки взялася та чи інша цифра в звіті. Я тепер розумію що відбувається в звітах і чому. 

По-третє, якщо трапиться якийсь технічний збій, що часто буває при безперервних оновлення під вимоги українського законодавства, то уважна технічна підтримка відреагує одразу і протягом години допомагає вирішити проблему.

"1С:Підприємство 8" через Інтернет в сервісі iBuh.Online зробило мене і моїх клієнтів ще спокійніше, мені тепер не потрібно витрачати купу часу і сил на оновлення та завантаження-вивантаження між клієнтською базою і своєї, а їм чекати зустрічі зі мною, як віддаленим бухгалтером, щоб актуалізувати інформацію в базі і отримати підказку по непокоющему питанню.

Та й користуватися програмою ми тепер можемо не тільки з офісу, а й з дому, а так само з будь-якого комп'ютера, який підключений до інтернет!
Оставьте свой отзыв
Оставьте свой отзыв
(support@1cnik.net)
© 2019 Internet Accounting LLC
All rights reserved. All trademarks and registered trademarks are the property of their respective owners.

Технічна підтримка:
+38 (056) 787-32-75
support@1cnik.net
Партнерам - членам САБ:
info@1cnik.net
RSS
Ваша особиста інформація під надійним захистом. Ваш браузер зєднується з сайтом по захищеному протоколу HTTPS.
Сайт використовує SSL-шифрування для всіх переданих даних.
Иконка ожидания Ваше приложение готовится к использованию. Пожалуйста, подождите.
Наверх